Butiksskylt
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BUTIKSSKYLT, "Antik", järn, förgylld dekor och text, ca 67,5x101 cm
PROVENIENS: Antikaffär i Stokholms Gamla Stan, Kindstugatan.
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
704966
2019-11-30