Butiksskylt

Butiksskylt
Butiksskylt
Butiksskylt
Butiksskylt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUTIKSSKYLT, "Antik", järn, förgylld dekor och text, ca 67,5x101 cm

PROVENIENS: Antikaffär i Stokholms Gamla Stan, Kindstugatan.

Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11

704966

2019-11-30