Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, massiv mahogny, läderklädda steg, höjd ca 44 resp. 71 cm

Slitage, fläckar repor och ytskador

704988

2019-11-23