Lisa Larson Familjen

Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen
Lisa Larson Familjen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, "Familjen", figurin, K-Studion, stengods, delvis glaserad, signerad Lisa L samt "Bästa NKI, 463 2006, höjd ca 25 cm

Smärre slitage

704996

2019-11-21