Bordsarmatur sten

Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten
Bordsarmatur sten

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSARMATUR, sten, 1900-talets första hälft, i form av skulptur (kvinna), på sockel, höjd ca 30, längd 35 cm

SAV garanterar ej funktionen, nagg

705020

2019-11-22