Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JUKEBOX "Rock-Ola", 1970-tal, modell 443, höjd ca 136, 81 x 68 cm
Alla funktioner garanteras ej, Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, nyckel saknas
705034
2019-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här