Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Guds Moders Avsomnande, Moskva. 1800-tal,
tempera och olja, samt förgyllning på pannå.
32 x 27 cm

Ingår i tema Samlarhem

Krackelyr, slitage

705035

2019-11-26