Helge Sten oljemålning

Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning
Helge Sten oljemålning

Klubbat för:

130 EUR

200 EUR

HELGE STEN (1923-1965) Dis, signerad, olja på pannå, 40x60 cm

705036

2019-11-21