The Rolling Stones signerad singel 1966
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
THE ROLLING STONES AUTOGRAFER. Signerad svensk-pressad Rolling Stones-singel av Mick Jagger, Keith Richards Brian Jones, Charlie Watts och Bill Wyman.
Proveniens: Enligt uppgift av förre ägare signerades singeln i Stockholm i april 1966 i samband med Rolling Stones konsert på Kungliga Tennishallen.
Signerat proveniensbrev medföljer.
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
Lätt nött omslag.
705039
2019-11-29