The Rolling Stones signerad singel 1966

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

THE ROLLING STONES AUTOGRAFER. Signerad svensk-pressad Rolling Stones-singel av Mick Jagger, Keith Richards Brian Jones, Charlie Watts och Bill Wyman.

Proveniens: Enligt uppgift av förre ägare signerades singeln i Stockholm i april 1966 i samband med Rolling Stones konsert på Kungliga Tennishallen.
Signerat proveniensbrev medföljer.

Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11

Lätt nött omslag.

705039

2019-11-29