Arne Jacobsen "Grand Prix"
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, 4 st stolar, "Grand Prix", Fritz Hansen, 2000-tal, sitsar i lackerad ask (kulör 165 mörkgrå), blankkromade ben, etikettmärkta, sitshöjd ca 46 cm
Ingår i temat "Utvald nordisk design"
Ringa bruksslitage
705044
2019-12-07