Arne Jacobsen "Grand Prix"

Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE JACOBSEN, 4 st stolar, "Grand Prix", Fritz Hansen, 2000-tal, sitsar i lackerad ask (kulör 165 mörkgrå), blankkromade ben, etikettmärkta, sitshöjd ca 46 cm

Ingår i temat "Utvald nordisk design"

Ringa bruksslitage

705044

2019-12-07