Ilse Claesson vas

Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas
Ilse Claesson vas

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

ILSE CLAESSON, vas, "serie V" Rörstrand, 1930-tal, handmålad, diameter24 cm, höjd 21,5 cm

Ingår i temat "Utvald nordisk design"

Krackelyr

705045

2019-12-07