Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning
2019-11-21
705048
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskap med flickor, olja på duk, ca 33 x 28 cm
Mindre lagning. Gulnad fernissa