Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAND TOUR SOUVENIR i form av romerskt badkar, 1800-talets slut, serpentin med inneslutningar av pyrit, höjd ca 7 samt längd 23,5 cm
Ingår i tema Samlarhem
Nagg, slitage
705051
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här