Silvana armbandsur 14K 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SILVANA, armbandsur, 14K, 1900-talets mitt, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, senare läderrem ej original, diam ca 28x26 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
705066
2019-11-30