Silvana armbandsur 14K 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

SILVANA, armbandsur, 14K, 1900-talets mitt, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, senare läderrem ej original, diam ca 28x26 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

705066

2019-11-30