Revue Sport armbandsur troligen 1940-tal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REVUE SPORT, armbandsur, troligen 1940-tal, manuellt urverk, 15, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Plexiglas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
705069
2019-11-30