Bergboms "B-090" bordlampa

Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms
Bergboms

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BERGBOMS, bordslampa, "B-090", 1900-talets andra hälft, mässing, märkt i gjutgodset, etikettmärkt, höjd 52 cm

Några repor, ej funktionstestad

705073

2019-12-03