Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BERGBOMS, bordslampa, "B-090", 1900-talets andra hälft, mässing, märkt i gjutgodset, etikettmärkt, höjd 52 cm
Några repor, ej funktionstestad
705073
2019-12-03