Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i teak, med 2 lådor i sargen, höjd ca 70 cm, yttermått ca 81x41 cm
Bruksslitage, fläckar.
705076
2019-11-21