Grand tour souvenir

Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir
Grand tour souvenir

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAND TOUR SOUVENIR i form av "Kleopatras nål" 1800-tal, obelisken i patinerad brons samt sockel i marmor (Sienna Giallo), höjd ca 31,5 cm

Ingår i tema Samlarhem

Staketet på sockeln saknar 3 piggar och sitter löst, omfattande nagg och slitage

705082

2019-11-26