Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, 3 st, 1940-tal, manuella urverk, doublé/stål/ krom, senare läderremmmar ej original
Bruksslitage. Ett ur saknar glas. SAV garanterar ej funktionen.
705105
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här