Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vinterlandskap, monogramsignerad och daterad J.L -88, olja på duk, 57x81 cm

Krackeleringar

705116

2019-11-21