Lisa Larson ljusstakar Saltsjöbadsodjuret

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): "Saltsjöbadsodjuret", ljusstakar, 1 par, grönglaserat stengods, i form av sjöorm, signerad och daterad Lisa Larson K-studion Gustavsberg Sweden -93, höjd ca 18 cm

705126

2019-11-21