Olle Svanlund olja

Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja
Olle Svanlund olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1996): Landskap med figurer, signerad och daterad Olle Svanlund -45, olja på duk, ca 79x87 cm

Kraftigt krackelerad

705132

2019-11-21