Byrå
2019-11-22
705137
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, senbarockstil, fanerad med mahogny, 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca 72, 57x38 cm, nyckel finns
Sprickor, ytskador