Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, låda i sargen, skiva fanerad med bl.a valnötsrot samt pärlemorinläggningar, dragknopp i mässing, höjd 73, 64x48 cm

Spirckor, slitage

705138

2019-11-22