Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, rokokostil, låda i sargen, skiva fanerad med bl.a valnötsrot samt pärlemorinläggningar, dragknopp i mässing, höjd 73, 64x48 cm
Spirckor, slitage
705138
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här