Manchettknappsask Widerholm & Dahlberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, "Originell", Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna 1930/40-tal, diameter 6,5 cm.

Slitage.

705139

2019-11-29