Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
MANSCHETTKNAPPSASK, tenn, "Originell", Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna 1930/40-tal, diameter 6,5 cm.
Slitage.
705139
2019-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här