Kista barock

Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock
Kista barock

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1700-tal, ek, förtennade beslag i smide, välvt lock, daterad 1709, monogram underkrona, höjd ca 65, 105x55 cm, nyckel finns

Slitage

705149

2019-11-22