Brasställ nickel

Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSTÄLL, 4 dlr., nickel, Eskilstuna Smidesfabriks Aktiebolag, 1800-talets slut, nyrenässans, handtag med meanderbård, fot i gjutjärn, höjd ca 100 cm

Slitage

705152

2019-11-23