Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONTORSSTOL, fornnordisk stil, 1800-talets andra hälft, svärtad, skuren dekor, snurrbar, sitthöjd 46 cm
Slitage, sprickor
705175
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här