Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONTORSSTOL, fornnordisk stil, 1800-talets andra hälft, svärtad, skuren dekor, snurrbar, sitthöjd 46 cm

Slitage, sprickor

705175

2019-11-22