Obelisker
Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
OBELISKER, 1 par, tidigt 1900-tal, har sannolikt fungerat som bordslampor, alabaster, höjd ca 52 cm
Ingår i tema Samlarhem
Något avvikande montering av knopparna, kompletterade, några nagg, slitage
705178
2019-11-26