Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POTTSKÅP, Louis XVI, frankrike, inred med jalusi och lådor, gallerkant i mässing, höjd ca 84, 57x39 cm
Slitage, sprickor, ett ben senare, maskstunget, fanerskador, dekorbittar saknas
705195
2019-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här