Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, Louis XVI, frankrike, inred med jalusi och lådor, gallerkant i mässing, höjd ca 84, 57x39 cm

Slitage, sprickor, ett ben senare, maskstunget, fanerskador, dekorbittar saknas

705195

2019-11-22