Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
80 EUR
WALTHAM, fickur, silver, urverk P.S. Bartlett 15005171, boett Star W.C. Company EXCELLENCE 837842 4, sent 1800-tal
Slitage på boetten.
705211
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här