Waltham fickur

Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur
Waltham fickur

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

80 EUR

WALTHAM, fickur, silver, urverk P.S. Bartlett 15005171, boett Star W.C. Company EXCELLENCE 837842 4, sent 1800-tal

Slitage på boetten.

705211

2019-11-26