Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt föreställande Oscar I, olja på duk uppsatt på pannå, ca 44x37 cm
Ingår i tema Samlarhem
Lagningar, veck, hål, skarapmärken i kanterna
705235
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här