Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt föreställande Oscar I, olja på duk uppsatt på pannå, ca 44x37 cm

Ingår i tema Samlarhem

Lagningar, veck, hål, skarapmärken i kanterna

705235

2019-11-26