Ivan Hoflund

Ivan Hoflund
Ivan Hoflund
Ivan Hoflund
Ivan Hoflund
Ivan Hoflund
Ivan Hoflund

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN HOFLUND (1887-1948): Valvet, troligen motiv från Kalmar, signerad och daterad -34, olja på duk, ca 35x45

705236

2019-11-22