Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STAFFLI, med pall, 1900-tal, ek, på hjul, justerbar höjd
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, färgrester
705238
2019-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner