Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STAFFLI, med pall, 1900-tal, ek, på hjul, justerbar höjd

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, färgrester

705238

2019-11-22