Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): skulptur, abstrakt komposition, signerad och numrerad W 2/20, höjd ca 50 cm

705244

2019-11-27