Textil djajim

Textil djajim
Textil djajim
Textil djajim
Textil djajim

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEXTIL, s.k. djajim, old/semiantik, vävd, ca 178x166 cm

Smärre slitage/skador

705245

2019-11-22