Trattgramofon 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, picupen märkt Polyfon, bemålad plåttratt, trälåda, trattens diameter 46 cm

Behov av översyn, slitage

705260

2019-11-25