Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
300 EUR
SALTKAR, 1 par, 84 silver, Carl Tegelsten, S:t Petersburg 1840-tal, godronnerade och med rocailledekor, invändigt förgyllda, höjd 6 cm, diameter 13,8 cm
705272
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här