Klubbat för:
1 050 EUR
Utropspris
800 EUR
KANDELABRAR, 1 par, silver, Österrike-Ungern, 1850-tal, löstagbara delar, höjd ca 48 cm
Otydliga stämplar, seneda och åldersrelaterat bruksslitage.
705273
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här