Silverkandelabrar från 1800-talet

Klubbat för:

1 050 EUR

800 EUR

KANDELABRAR, 1 par, silver, Österrike-Ungern, 1850-tal, löstagbara delar, höjd ca 48 cm

Otydliga stämplar, seneda och åldersrelaterat bruksslitage.

705273

2019-12-04