Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAMES AUMONIER (1832-1911), 1800-tal, olja på duk, singnerad och daterad J.Aumonier 1876, England, mått ca 75x48,5 cm
Ytsmuts
705301
2019-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här