JAMES AUMONIER olja på duk 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES AUMONIER (1832-1911), 1800-tal, olja på duk, singnerad och daterad J.Aumonier 1876, England, mått ca 75x48,5 cm

Ytsmuts

705301

2019-11-23