Ytterfoder Rörstrand

Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER, omkring 1900, Rörstrand, blåvit dekor, höjd ca 23, diameter 28 cm

Nagg, spricka, krackeleringar

705311

2019-11-26