Gustavsberg Tea Röd

Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd
Gustavsberg Tea Röd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARIN BJÖRQUIST, 28 dlr, teservisdelar, flintgods, "Tea röd", Gustavsberg, bestående av, 6 tekoppar med 10 underfat, 12 frukosttallrikar, tekanna, sockerskål med lock samt snipa

Skador: 1 kopp med liten nagg, lock till sockerskål med nagg, 1 kopp ngt missfärgad

705318

2019-11-26