Receptionsdisk 1960-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RECEPTIONSDISK, svängd modell, mitten av 1900-talet, glasmonter vid fron, toppskiva i marmorimitation av laminat, delvis beklädd i konstläder, uppfällbara klaffar på kortsidor, höjd ca 95, 97x30 cm
Bruksslitage
705322
2019-11-25