Bord Hans Agne Jakobsson

Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson
Bord Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bord, 1950-tal, Åhus, svartlackerade ben, list fanérad i mahogny, bordsskiva med dekor av fåglar, undertill med etikett, höjd ca 41, 36x30 cm
Skador: Ytskador

Bruksslitage

705336

2019-11-22