Bord Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, bord, 1950-tal, Åhus, svartlackerade ben, list fanérad i mahogny, bordsskiva med dekor av fåglar, undertill med etikett, höjd ca 41, 36x30 cm
Skador: Ytskador
Bruksslitage
705336
2019-11-22